PL
GB
RU
Prometgas
 
Witamy

PROMETGAS.PL Sp. z o.o. jest jedną z niewielu firm w Europie specjalizujących się w produkcji generatorów do wytwarzania azotu i tlenu z powietrza oraz systemów podawania wytwarzanych gazów do przestrzeni zagrożonych wybuchem, bądź pożarem. Zapewniamy kompleksową obsługę - zajmujemy się projektowaniem, konstruowaniem, produkcją oraz montażem systemów redukcji tlenu (systemów inertyzacji azotem), generatorów azotu i tlenu oraz pod konkretną linię technologiczną użytkownika z uwzględnieniem wszystkich uwarunkowań: kubatury, szczelności, przerw technologicznych, zmienności pracy, postojów, remontów, poziomu automatyzacji i innych mających wpływ na dobór odpowiedniego generatora azotu. Urządzenia mogą być wykonane w wersji przejezdnej, przewoźnej lub stacjonarnej. Są przeznaczone do pracy w pomieszczeniu i na otwartym powietrzu w warunkach polowych.

 PROMETGAS.PL Sp. z o. o. daje swoim Klientom gwarancje bezpieczeństwa, jakości i najwyższego poziomu techniki w oferowanych systemach produkcji azotu, tlenu i sprężonego powietrza, w tym azotu na potrzeby systemów redukcji tlenu oraz inertyzacji stref chronionych i zagrożonych pożarem/wybuchem.

 

 

96402_siegel_m.jpg

 

 

 

 

ospzpisr_logo.gif

 

 

 

PROMETGAS.PL Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijająca się firmą mającą uznanie zarówno na rynku krajowym jak zagranicznym. Jesteśmy członkami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Producentów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych i Sprzętu Ratowniczego oraz Polskiej Izby Biomasy. Nasza siedziba znajduje się na terenie Wrocławskiego Parku Technologicznego co jest bardzo cenione – ponieważ tylko innowacyjne polskie firmy mają taki zaszczyt.

Specjaliści naszej firmy są najlepsi w swojej dziedzinie – ponieważ projekt, konstrukcja i produkcja powstaje z uwzględnieniem konkretnej unikalnej technologii każdego indywidualnego użytkownika. Urządzenia, systemy i rozwiązania firmy PROMETGAS.PL Sp. z o.o. mają zastosowanie m.in. w: systemach redukcji tlenu (magazyny wysokiego składowania, chłodnie, mroźnie, serwerownie), przechowywaniu owoców/warzyw (atmosfera kontrolowana), kopalniach (inertyzacja azotem), elektrowniach, fabrykach (aluminium, paliw, farb, leków, produktów spożywczych, produkcji monokryształów), szpitalach (podawanie tlenu na sale operacyjne), zbiornikach (poduszki azotowe), silosach, rurociągach ropy i gazów, azotowych osłonach do lutowania i cięcia laserowego i wielu innych.

PROMETGAS.PL Sp. z o. o. przy opracowywaniu koncepcji technicznych i produkcji wyrobów współpracuje z wyspecjalizowanymi branżowo firmami i instytutami naukowymi. Przy budowie naszych urządzeń jakimi są m.in. systemy redukcji tlenu, generatory azotu, generatory tlenu, systemy zabezpieczenia azotem / systemy inertyzacji azotem wykorzystujemy podzespoły wiodących na świecie producentów.

 

 
Zaufali nam

 
Kontakt
tel.png +48 71 351-22-47
fax.png +48 71 351-36-19
mail.jpg biuro@pmgpl.com.pl